EVTASARIM

Füzyon bir stil

fuzyon_bir_stil10

Anne ve kızlar birbirlerine benzer derler. Ama bazıları daha da çok. Öyle ki evlerini aynı mimara teslim edecek kadar. Mimar Şebnem Buhara aile evini tasarladıktan sonra sıra geliyor kızlarının evini oluşturmaya. 300 m2’ye yayılan yaşam alanı, yapılan mimari değişiklik ve gerekliliklerin ardından iç mimari dokunuşlarla tamamlanıyor.

Füzyon Bir Stil - Şebnem Buhara

Ev sahiplerinin öncelikli beklentisi konfor. Sıcak renk parke ve kapılar, mobilyalar ve aksesuarla da birleşince sadece koltukları rahat bir yer olmanın dışında rahat edilebilecek samimiyette bir salon çıkmış ortaya. Sıcak tonlardaki desenli kırlentler ne kadar dikkat çekici olsa da duvarlardaki değerli tablolar ve özel objeler ayrı bir yere sahip.

Füzyon dediğimiz sadece bir mutfak değil. Farklı tarzların bir arada kullanıldığı proje, bütün olarak uyum içerisinde. Detaylardaki özen ise dikkatli bir gözden asla kaçmayacak türden.

 

Füzyon bir stil - Şebnem Buhara

Evin iki yatak odasından biri spor ve maskülen çizgilerle dekore edilmiş. Diğerinde ise detaylara odaklanılarak klasik bir yaklaşım tercih edilmiş. Ev sahiplerinin yaşam alışkanlıkları, evin çağdaş ve art deco tarzına uzak değil.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.