ARTIMEKANMARKA

L’unica’dan dünya kadınlar gününe özel kampanya

Youtube

Dış mekanda konfor ve şıklığın adresi L’unica, 2020 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan tüm ürünlerde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel yeni bir kampanya başlattı. Mart ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında bahçe, balkon ve terasların havasını değiştirmek isteyenlere yüzde 30 indirim fırsatı sunan L’unica, hem kendi koleksiyonu hem de Türkiye’ye getirdiği dünyaca ünlü markalarla her zevke hitap ediyor. L’unica; koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan şemsiyeye, şezlongdan daybede, şömineden barbeküye ve aydınlatmaya kadar pek çok farklı ürünüyle açık havaya renk katıyor.

Presitjli ürünleri ile açık havaya konfor ve şıklık katan L’unica, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak başlattığı kampanya ile 2020 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan tüm ürünlerde yüzde 30 indirim uyguluyor. Mart ayı boyunca geçerli olacak kampanya bahçe, balkon ve teraslarını yeni bir görünüme kavuşturmak isteyenlere sesleniyor. Koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan şemsiyeye, şezlongdan daybede, şömineden barbükeye ve aydınlatmaya kadar pek çok farklı ürünüyle açık havayı renklendiren L’unica, hem kendi koleksiyonu hem de Türkiye’ye ilk kez getirdiği Alman Hoefats ve Fransız Les Jardins’in yanı sıra Belçikalı Oasiq, Danimarkalı Morso Living, Cane-line, Houe, Amerikalı Big Green Egg, Hollandalı Happy Cocooning, Avustralyalı Tiipii Bed ve Fransız Fermob ile dikkat çekiyor.

Uzun ömürlü bahçe mobilyaları

Biçim, renk, derinlik gibi detayları Türk tüketicisinin tercihlerine uygun şekilde kurguluyan L’unica, ürünlerinin konsept ve tasarımlarını kendi ekibi ile geçekleştiriyor. Tasarımlarını hayata geçirirken dünya markalarının kullandığı üst düzey kaliteye sahip malzemeleri tercih eden L’unica; teak ağacı, sentetik rattan ve alüminyum malzemeleri profesyonel işçilikle harmanlayarak uzun ömürlü bahçe mobilyaları sunuyor.

İstanbul Levent’te showroom ve Türkiye genelinde 30 bayi

Uzun yıllar boyu bahçelerin ve kadınların gözdesi olacak tüm L’unica ürünlerine, markanın İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ve Türkiye genelindeki 30 farklı bayisinden ulaşmak mümkün.

 

 

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.