something nice
ARTIMEKANGÜNCELİNCELEMEMARKA

Seveceğiniz bir şeyler var!

Her gün onlarca insan, hayvan ya da bitki ile iletişimde olarak hayatımızı sürdürüyoruz. Her zaman bir karşılığı olmasa da kurduğumuz iletişime çoğu zaman çevremizdekiler de dahil oluyor. Yatağa gitmeye üşendiğimizde uyuya kaldığımız rahat kanepe, kutlama esnasında üstüne çıktığımız masa, her sabah suladığımız çiçeklerin olduğu sehpadan oturup en ciddi kararları aldığımız sandalyeye kadar… Anılarımız arasında küçük de olsa izler bırakan bu eşyalarla ister istemez bir bağ kuruyoruz. Bizlerle daha fazla bağ kurma niyetinde olan Something de sıradanlıktan uzak ama fazlasıyla samimi tasarımlarıyla hikayelerimize ortak olmaya aday.

something nice

Something ürünleri; pozitif, yerinde renkli, biraz retro ve dikkat çekecek kadar modern dokunuşlarıyla bizi etkisi altına alıyor. Mobilyadan kırlent ve abajura kadar kendi tasarım ürünlerini tüketicisine sunan marka; yerel tasarımcıyı desteklemek amacı ile tamamlayıcı aksesuarlara mağazalarında yer veriyor.

Sipariş ve danışmanlık hizmeti de veren Something; yatak, çocuk ve bebek odaları tasarımlarına da imza atıyor. Tasarım ve deneyimde Working, damak tadında Take a Seat, modada Building ve dörtlemenin son halkası olan mobilya tasarım mağazası Something; kurucu ortak Sedef Tengizman’ın kreatif direktörlüğü ile ‘life style circle’ı tamamlıyor. Something ürünlerine İstinye, Akasya AVM, Tomtom Sokak’taki mağazalar ve hipicon.com’da bulabilirsiniz. Akmerkez’deki Building Designer Store’da da tekli koltuk, yastık, abajur gibi ürünlerin örneklerine ulaşmak mümkün.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.