Bir yeni yıl geleneği olarak ekose
ARTIMEKANFİKİR

Bir yeni yıl geleneği olarak ekose

Youtube

Yeni yıl yaklaştıkça sokaklar, evler ve mekanlar yılbaşı renklerini giyinmeye başladı. Neredeyse vazgeçilmez hale gelen kırmızı ve yeşilin yanı sıra altın-gümüş gibi pırıltılı tercihler ya da tamamen mavi gibi iddialı seçeneklerle evinizi dekore etmeniz mümkün. Klasik bir yılbaşı dekorasyonu arıyorsanız en büyük yardımcınız ise kuşkusuz ekoseler olacaktır.

Yılbaşını ruhunu sofranızda tutmak isterseniz ekoseli bir masa örtüsü ya da peçeterle bu duyguyu kolayca yaratabilirsiniz. Daha kolay bir çözüm ise ekoseli kurdelelerden faydalanmanız olacaktır. Kavanozların etrafına bir şerit olarak bağlayıp şık bir mumluk yaratabileceğiniz gibi çatal-bıçak etrafında da kullanabilirsiniz.

 

Yılbaşı ağaçları da ekoseyi kullanmanız için elverişli alanlar sağlar. Işıklandırdığınız ağacınızın dallarına ekose kurdellerden yapacağınız mini fiyonklarla masrafsız ve şık bir görünüm elde etmiş olursunuz. Yılbaşı hediyelerinizi ekoseli dsenli ambalajlarla kaplamak da istediğiniz görüntüyü yine düşük maliyetle elde etmenizi sağlayacaktır. 

 

Yılbaşı toplarından vazgeçemeyenlerdenseniz yine de ekoseye bir şans verin deriz. Ekose desenli bir kumaşla rahatlıkla dilediğiniz ebatlarda toplar yaratarak yılbaşı ağacınızı süsleyebilirsiniz. Aynı şekilde zevkinize uygun farklı süsler de tasarlayabilirsiniz.

 

Bir şömineniz olsun ya da olmasın yılbaşı çoraplarınızı dekorasyonunuza ekleyerek sevimli bir görüntü elde etmek mümkün. Çuval bezinden bir çoraba ekleyeceğiniz ekose detayı ise yılbaşı ruhunu bir anda ortama taşır. Yılın bu döneminde dekorasyondan mağazalarından da istediğiniz tarz ve ebatta bir çorap bulabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.