renkli_ruyalar_evine_hosgeldiniz-9
EVTASARIM

Renkli rüyalar evine hoş geldiniz

Bir mimarın bakış açısı ne kadar geniş olursa olsun ev, ev sahibinin beklentileri kadar zengindir. Bu sözle mimarlarımızı özgür bırakmanızı salık versek de öncelikle kendi zihninizi serbest bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Ön yargıları bir kenara bırakın ve bizimle renkli rüyalar evine doğru yola çıkın.

Renkli rüyalar evine hoş geldiniz - Andrea Schumacher

Andrea Schumacher tarafından tasarlanan villa boyunca renklerle akışkan bir geçiş yaratılmış. Modern bir görünüm için de farklı ebatlardaki desenler harmanlanmış. Böylece ev zamansız bir görünüme kavuşmuş. Kullanılan kumaş, mobilya ve desenler çok alakasız gözükse de bir arada katmanlı bir etki sunuyor. Öncelikle birbirleriyle uyum sağlayacak kumaşları seçmeye özen gösteririz, diyor Schumacher.

Renkli rüyalar evine hoş geldiniz - Andrea Schumacher

Eklektik bohem tarzdaki bu ev, cüretkar ev sahibinin beğenisini de oldukça yansıtıyor. Evdeki mavi ve yeşil yoğunluğu da Grateful Dead hayranlığını yansıtan posterlerin yer alması da onun tercihi. Asya tarzı mutfak adası yeşile çalan maviden nasibini alan yerlerden biri.

Renkli rüyalar evine hoş geldiniz - Andrea Schumacher

Amerikan arazilerinin bolluğundan olsa gerek oldukça geniş bir alana yayılan villanın mobilyaları da kendisi kadar heybetli. Bu da renk kullanımını kolaylaştıran bir faktör.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.