Ayna yuvarlanır, yerini bulur!
FİKİR

Ayna yuvarlanır, yerini bulur!

İster kendi güzelliğinizi yansıtması ister evinize güzellik katması için olsun aynalar her evin vazgeçilmezi. Dekorasyonun önemli bir parçası olan aynalar, farklı formlarıyla evlerde kendilerine yer buluyor. Salondan, banyoya evlere hoş bir hava katan yuvarlak aynaları nasıl kullanabileceğinize gelin, birlikte göz atalım. Belki de en klasiği yuvarlak aynaları antrede kullanmak. Bir dreasuar, puf ya da bankın üzerine koyacağınız aynayla hem evden çıkarken görünümünüze göz atma fırsatı bulur hem de eve gelen misafirlerinize hoş bir ortam hazırlamış olursunuz. 

Salonda ise bazen kanepenin arkasındaki duvarda, bazen de şömine üzerinde bu tip aynaları kullanabilirsiniz. Aynanın boyutunu büyütüp tek başına kullanabilceğiniz gibi altına yerleştireceğiniz bir rafı farklı objelerle doldurup yoğun bir görünüm de oluşturabilirsiniz. Çerçeve ve çiçekler bu anlamda faydalı olacaktır.

Yatak odaları aynayı en çok kullandığımız alanlardan biri. Burada sınırlarımızı biraz daha geniş tutabiliriz. Birkaç aynayı birlikte ya da tek bir tanesini daha büyük şekilde kullabilmek mümkün.

Banyonuzda sabit bir dolabınız yoksa yuvarlak aynayı hiç çekinmeden kullanın deriz. Deri ya da hasır kayışlı bir ayna ya da sudan etkilenmeyecek metal bir modelle son derece şık bir banyoya kolayca sahip olabilirsiniz. Beyaz yoğunluğunun fazla olduğu banyolarda siyah çerçeveli bir ayna net bir çerçeve oluşturacaktır.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.