HAY-Design-42
İNCELEMEMARKA

İyi fikirden doğan estetik anlayış

2002 yılında kurulan HAY, kaliteli mobilyaları ulaşılabilir fiyatlarla sunmak ve insanların kusursuz tasarımlar ile mekanlarını kurgulamalarını önermek için adım atan bir marka. Danimarkalı çağdaş tasarım anlayışının bir göstergesi olduklarını belirtirken kalite, zanaatkarlık ve insan odaklı tasarım yaklaşımını korumayı sürdürmenin gerekliliğini ifade ediyorlar. Markanın kalbinde, iyi fikirden doğan, neşeli ve basit bir estetik anlayış içinde yenilikçi teknoloji ve kaliteli malzeme kesişimi yer alıyor.

HAY Design

Dünya değişiyor, insanın beklentileri ve ihtiyaçları da. Bu değişime ayak uydurabilmek adına Hay,, kullanıcıya esneklik sunmanın şart olduğunu söylüyor. Fonksiyonel ihtiyaçlara fonksiyonel yanıtlar sunma prensibine sahip çıkan ekip, anlamlı ve etkileyici ürünlerin demografik fiyatlandırma ile, yenilikçi forma kavuşması gerektiğini belirtiyor.

HAY Design

2005 yılı itibariyle aksesuar koleksiyonu kullanıcı ile buluşan HAY, çağdaş çalışma ortamı veya ev için uygun olabilecek, orijinal hikayesi olan ürünler tasarlamayı sürdürüyor. Kendi tasarım ekipleri ve uluslararası tasarımcılar ile hayata geçirdikleri kağıt ağırlıkları, depolama çözümleri, masaüstü aksesuarlar, tekstil ürünleri ve battaniyeler bulunuyor. Bugün, HAY, küresel bir marka olmayı başarmış, yüzden fazla çalışanı ile hizmet veren marka, Avrupa ve Asya’da şubeler açmaya başladı bile. 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.