woohoo_dream-3
İNCELEMEMARKA

Woohoo! Dream ile hoşçakal dekorasyon klişeleri!

Soft renkler, çiçek desenleri, birbiriyle takım kırlentler… Sahi sıkılmadık mı bu tekdüzelikten?

Woohoo! Dream’in yaratıcıları Deniz Aktaş ve Özlem Desenci de kendilerine bu soruyu sormuşlar. Ve 2015’ten bu yana kendi çizimleri ve tasarımlarıyla ev tekstili ürünleri üretiyorlar.

Yakın zamanda kendi atölyelerini kuran ikili, yaz ve kış olmak üzere senede iki kez koleksiyon çıkarıyor. Masa örtüsü, runner, amerikan servis, kumaş peçete ve yastıklardan oluşan koleksiyonlarda, adını Türkiye’nin coğrafi koordinatlarından alan “26,45-36,42” isim bir kapsül koleksiyon da yer alıyor. Kapsül koleksiyonu oluşturan Meze, Fal ve Martı isimli masa örtüleri, bize has sofra alışkanlarını konu edindiğinden olsa gerek Woohoo! Dream’in yastıklarından sonra en çok öne çıkan ürünleri.

Tüm tasarımlarında özgün ve yeni olanın peşine düşen Woohoo! Dream yaratıcıları, serigraf baskı tekniği kullanarak keten kumaştan üretecekleri bir sofra grubunun da hazırlıklarına başlamış. “Sistemi oturttuktan sonra, kim tutar bizi! Sadece sofra grubuyla kalmayız” diyorlar.

Haziran ayında Londra pazarına açılmaya hazırlanan Woohoo! Dream; standartları reddeden, renklerle arası iyi olan, tasarıma önem veren herkesi kucaklıyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.