coffice-budapest-2
MEKANTASARIM

Uyan, çalış, rahatla… Tekrar et! Coffice Budapest

Buda ve Peşte… İki yakayı bir araya getiren şehir Budapeşte’de, dünyanın farklı noktalarında örneklerini gördüğümüz yepyeni bir trend yayılıyor. Kahve ve ofis konseptini bir araya getiren bu trendin Budapeşte’deki adresi: Coffice Budapest

Sabah saatlerinde bir bardak kahve içmek için gelenler, çalışma odasında sunum yapanlar, akşam saatlerinde özel kokteyllerin tadını çıkaranlar… Mekan, gün boyu farklı alternatifleri bünyesinde buluşturuyor. Ofis ortamına sıkışıp kalmak istemeyenler için de iyi bir alternatif sunuyor. Tüm bunları tek bir mekanda buluşturmak tabii ki göründüğü kadar kolay değil!  Yaşam alanları birbirine çağdaş iç mimarinin farklı öğeleriyle bağlanıyor. Endüstriyel materyaller ile oluşturulan sert görünüm, ortamda kullanılan açık renkler ile kırılıyor. Geometrik desenler ise mekana dinamik bir görünüm katıyor.

Katmanlı bir tasarıma sahip mekanda; büyük açık alanlara konumlandırılmış geniş masalar, mini toplantı ve sunum odaları, rahat oturma alanları yer alıyor. Her bir masanın yanına yerleştirilmiş prizler ise mekanın en büyük alametifarikalarından biri. Değişen ihtiyaçlara, akıllı ve samimi çözümler sunulan Coffice Budapest’te; aydınlatmalar da bu katmanlı tasarımın bir parçası. Gün içerisinde farklı modlara göre ayarlanabilen ışık sistemleri mekandaki hareket kabiliyetini artırıyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.